Kontakt


Našli jste chybu, nesouhlasíte s nějakou částí nebo byste potřebovali něco dovysvětlit? Napište nám na níže uvedený email! Také můžete napsat přímo zakladatelům na LinkedIn.

Kromě chyb nám můžete napsat i kvůli konzultacím, doučování, podpoře...

Kontaktní email

info@ocepo.cz

Webové stránky Prague Appraisal Institute

Pragap.cz

Facebook

Stránka na Facebooku

~~~~~

Zakladatelé

Patrik Budský

Patrik

Marek Sehnal

Marek

Patrik Budský

Bakalářský titul získal v oboru "Řízení a ekonomika průmyslového podniku" na ČVUT. Magisterský program vystudoval na VŠE s hlavní specializací "Finance a oceňování podniku" a vedlejší specializací "Informatika v podnikání". V současnosti v rámci doktorského programu studuje "Ekonomiku a management" na ČVUT, kde se blíže věnuje problematice obchodních modelů. Samozřejmě v rámci studia se podílí i na výuce. Zejména v předmětech "účetnictví" a "úvod do ekonomie". Patrik je prezidentem Prague Appraisal Institute, z. s. Je rovněž členěm investiční komise na Praze 11 za TOP 09.

Kromě práce se věnuje i publikační činnosti. Jeho "prvotinu" můžete najít v časopise "Oceňování" v čísle 4/2017, kterou sepsal s Janem Dvořákem. Dalšími publikacemi jsou převážně příspěvky na vědeckých konferencích.

V rámci tohoto projektu je editorem okruhů a hlavním tvůrcem videí na YouTube.

Marek Sehnal

Marek Sehnal je absolventem Vysoké školy ekonomické v oboru Oceňování podniku a také absolventem University Jana Evangelisty Purkyně v oboru Ekonomika a management. Zkušenosti s oceňováním podniku získal v konzultantské společnosti BDO, kde spolupracoval na oceňování společností působících v oborech zdravotnictví, solární energetice, retailu a dalších. Marek se specializuje na oceňování podniků za pomoci scénářů a využívání simulačních metod při oceňování.

Marek je hlavním autorem okruhů, které na stránkách publikujeme.

* * *

Pokračovat

Sponzoři

Líbí se Vám náš obsah? Přispějte nám na účet 2701942809/2010 s komentářem: „Dar“. Tím nám umožníte ho dále rozvíjet.

Platební QR kód