Junior finanční analytik se specializací na oceňování podniků

Do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s. r. o. hledáme šikovného junior finančního analytika (muže či ženu) s prokazatelnou zkušeností v oblasti oceňování (možné jsou i zkušenosti získané v průběhu VŠ studia). Uvítáme možnost práce na plný pracovní úvazek.

Pracovní příležitost pro absolventy/absolventky nebo studenty/studentky 5. ročníku vš ekonomického směru se zaměřením na oceňování podniků

Co vás čeká

  • Příprava podkladů pro valuace a finanční analýzy, komunikace s klienty
  • Analýzy výkonnosti a finančního zdraví společností
  • Analýza business plánů a tvorba finančních modelů
  • Zpracování odvětvových/tržních analýz
  • Participace na projektech valuací podniků a sestavení znaleckých posudků
  • Týmová spolupráce na mezidivizních projektech skupiny NSG MORISON (due diligence)

Nabízíme

  • Získání odbornosti ve znaleckém ústavu v oblasti oceňování podniků pro významné české i nadnárodní klienty
  • Příležitost pracovat v prostředí talentovaných lidí, které podporuje sdílení vědomostí, osobnostní rozvoj, networking a malou byrokratickou zátěž, včetně přímého kontaktu s partnery firmy
  • Kooperaci s renomovanými poradenskými firmami, advokátními kancelářemi a investory
  • Dobré platové ohodnocení s možností participace na provizním systému odměňování
  • Možnost občasné práce z domova, flexibilní pracovní doba (a individuální rozložení pracovní doby při souběžném studiu VŠ)
  • V případě většího než 0,5 pracovního úvazku získáte další zajímavé zaměstnanecké benefity mj. formou tzv. cafeterie, která umožňuje vybírat si individuálně benefity (Multisport karta a Benefit karta)
  • Dalším příjemným benefitem je 7 dní volna nad rámec dovolené: 5 sick days a 2 dny vánočního volna
  • Samozřejmostí je občerstvení na pracovišti, telefon i pro soukromé užívání s hrazeným neomezeným paušálem na volání + SMS a hrazeným internetem aj.
  • Místo výkonu práce v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí s výborným dopravním spojením

Předpoklady pro naši spolupráci

  • Jste absolvent/ka VŠ ekonomického směru se zaměřením na oceňování podniků nebo student/ka 5. ročníku magisterského studia, se zájmem o oblast finančních analýz a oceňování podniků a zkušenostmi získanými v průběhu studia nebo při předchozí praxi.
  • Pracujete s vysokou úrovní samostatnosti a spolehlivosti při řešení projektů.
  • Máte všeobecný ekonomický přehled.
  • Uplatňujete tvůrčí přístup, analytické myšlení a schopnost formulovat a prezentovat výstupy analýz.
  • Umíte výborně anglicky (slovem i písmem) a máte uživatelskou nebo vyšší znalost práce na PC (MS Outlook).
  • Působíte reprezentativně a profesionálně a zároveň oceníte neformální přátelskou komunikaci uvnitř naší firmy.

Možnost nástupu: ihned nebo podle domluvy

V případě zájmu kontaktujte prosím PhDr. Ludmila Johanovská, personalni@nsgmorison.cz, telefon +420 731 663 587, www.nsgmorison.cz

Nezaujala Vás tato nabídka? Podívat se můžete i na další námi otevřené pozice nsgmorison.cz/volne-pozice/

O společnosti

NSG Morison znalecký ústav s.r.o. se specializuje na oceňování podniků a jejich částí, majetkových účastí a cenných papírů, pohledávek, nemovitého a movitého majetku. Je samostatnou součástí skupiny NSG MORISON, která zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty. Naši klienti tak mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo naše komplexní služby připravené na míru. Kromě oceňování poskytujeme i právní služby, daňové a účetní poradenství, staráme se firmám o mzdy, realizujeme audity, nabízíme HR poradenství a služby Nominee.

Záleží nám na odborném rozvoji našich zaměstnanců a spolupracovníků. Kromě klasického odborného rozvoje proto těm, kteří mají zájem, umožňujeme účast na rotačním programu v našich ekonomických odděleních.

Respektujeme individuální situaci všech kolegů a umíme nastavit dobré podmínky spolupráce i pro rodiče malých dětí a studenty.

Více informací o naší společnostimůžete najít na našich stránkách nsgmorison.cz.

Zpracování osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje obsažené ve Vašem CV, motivačním dopise a případně dalších zaslaných dokumentech evidujeme a zpracováváme ve smyslu smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen GDPR). Správcem osobních údajů je společností NSG Morison Outsourcing, a.s., IČO: 274 26 572, se sídlem Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1 (dále jen „správce“) a další subjekty, které jsou ve vztahu ke správci propojenými osobami ve smyslu zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, v rámci skupiny NSG MORISON, zejména společností NSG Morison znalecký ústav s.r.o., NSG Morison Advisory s.r.o., NSG Morison Audit s.r.o., , NSG Morison Nominee & Management s.r.o. a NSG Export Agency s.r.o.

Máte právo: a) svůj souhlas s evidencí a zpracováním osobních údajů (vyjádřený přihlášením do výběrového řízení) kdykoli odvolat; b) právo osobní údaje opravit či doplnit; c) právo požadovat omezení zpracování; d) právo vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech; e) právo požadovat přenesení údajů; f) právo na přístup k osobním údajům; g) právo být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech a h) právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech.

Vaše osobní údaje jsou ze strany správce zabezpečeny standardními postupy a technologiemi a přijatá bezpečnostní opatření jsou pak pravidelně aktualizována.

Pokračovat

Sponzoři

Líbí se Vám náš obsah? Přispějte nám na účet 2701942809/2010 s komentářem: „Dar“. Tím nám umožníte ho dále rozvíjet.